Fotowoltaika

Instalacje dla firm
Skontaktuj się z nami
Instalacje fotowoltaiczne stanowią źródło czystej energii oraz doskonały sposób na zapewnienie firmie oszczędności. Firma Energreen projektuje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach elektrownie słoneczne również na potrzeby przedsiębiorstw. Możemy zamontować je na dachach biurowców, magazynów lub hal produkcyjnych. Opieramy się na wysokiej klasy komponentach, zgodnych z obowiązującymi normami.

Wykorzystujemy inwertery firmy: Fronius, SolarEdge, SMA oraz panele fotowoltaiczne monokrystaliczne: Trina Solar, Ja Solar, Qcells, IBC Solar, Sharp, LG, LONGi Solar, EXE Solar. Dzięki temu nasze instalacje charakteryzują się długą żywotnością i niezawodnością oraz odpornością na zjawiska atmosferyczne. Gwarantujemy wysoką jakość oraz bezpieczeństwo instalacji. Nasza kompleksowa obsługa obejmuje specjalistyczne doradztwo, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, wykonanie projektu, montaż oraz serwis i wsparcie techniczne.

Za inwestycją fotowoltaiczną przemawia jej wysoka opłacalność, a także zapowiedź nowelizacji ustawy o OZE, zakładająca że mali i średni przedsiębiorcy będą mogli zostać prosumentami, w pełni korzystając ze wszystkich przywilejów z tym związanych, w tym m.in. z możliwości rozliczania się w atrakcyjnym systemie opustów. Firmy mogą także wliczyć inwestycję fotowoltaiczną w koszty lub ją wyleasingować.

Własna elektrownia słoneczna pozwala nie tylko na spore oszczędności tu i teraz, ale również chroni przed ryzykiem wzrostu cen energii w przyszłości, zapewniając firmie bezpieczeństwo energetyczne w dłuższej perspektywie czasowej.

Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość, która się opłaca

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia!

Działamy na terenie Katowic i miast ościennych (+30 km).

Kontakt: 884 049 149

Doświadczona kadra, kompleksowa obsługa, rozsądne ceny
Warto skorzystać z solidnych usług Solar – Energreen

Solar-energreen

ul. Czerwińskiego 6/207

40-123 Katowice

Szybki kontakt!
+
Wyślij!