Fotowoltaika

Instalacje naziemne
Skontaktuj się z nami
Naziemne instalacje fotowoltaiczne to oferta skierowana do firm, samorządów, gospodarstw rolnych, a także do klientów indywidualnych. W zależności od oczekiwań klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wybudować instalację naziemną o różnej wielkości i mocy.

W ramach kompleksowej obsługi wykonujemy projekt, dobieramy odpowiednią technologię, doradzamy w kwestii finansowania inwestycji. Zapewniamy montaż lub nadzór inwestorski – w przypadku gdy klient wybierze innego wykonawcę. Zajmujemy się również formalnościami, przygotowując niezbędną dokumentację związaną z podłączeniem instalacji do sieci. Praca każdej wykonanej przez Energreen instalacji fotowoltaicznej jest monitorowana i w razie potrzeby klienci mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne oraz usługi serwisowe.

Odbiorcy instytucjonalni, którzy zdecydują się na budowę farmy fotowoltaicznej muszą przygotować się na przejście całej procedury. Inwestycja wymaga starannego wyboru lokalizacji, uzyskania warunków zabudowy oraz promesy wydania koncesji. Otrzymanie koncesji stanowi ostatni etap do legalnej produkcji i sprzedaży energii elektrycznej z OZE. Naszym klientom zapewniamy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne podejście na każdym etapie inwestycji, tak by mogli w jak najkrótszym czasie zacząć liczyć zyski.

Farma fotowoltaiczna pozwala skuteczne wykorzystać potencjał energii słonecznej. Gwarantuje czystą energię, bez hałasu i zanieczyszczeń. Samoczynne działanie instalacji sprawia, że jest ona praktycznie bezobsługowa.

Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość, która się opłaca

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia!

Działamy na terenie Katowic i miast ościennych (+30 km).

Kontakt: 884 049 149

Doświadczona kadra, kompleksowa obsługa, rozsądne ceny
Warto skorzystać z solidnych usług Solar – Energreen

Solar-energreen

ul. Czerwińskiego 6/207

40-123 Katowice

Szybki kontakt!
+
Wyślij!