Pompy ciepła

Vaillant
Skontaktuj się z nami
Pompy ciepła Vaillant to przykład niemieckiej solidności i zaawansowania technologicznego. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnego ogrzewania. Są to inteligentne, oszczędne urządzenia, które dzięki wysokiej efektywności zapewniają niskie koszty użytkowania i korzyści dla domowego budżetu.
Pompy ciepła marki Vaillant to rozwiązania wielofunkcyjne, przeznaczone do ekonomicznego przygotowywania ciepłej wody użytkowej, a także ogrzewania i schładzania pomieszczeń. Nasi klienci mogą wybierać spośród wysokiej klasy produktów spełniających najwyższe wymagania techniczne. Wśród nich znajdują się m.in. modele z wbudowaną wentylacją i zasobnikiem ciepłej wody, pompy typu powietrze – woda do montażu wewnątrz, pompy gruntowe typu solanka – woda, a także elastyczne urządzenia przygotowane do pobierania energii z wody, powietrza lub gruntu, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Cicha praca oraz łatwość obsługi (m.in. dzięki możliwości konfiguracji i sterowania za pomocą aplikacji) zapewniają komfort i wygodę użytkowania, a elastyczność pomp ciepła pozwala zastosować je w różnego rodzaju obiektach, w tym także w domach jedno- i wielorodzinnych.

Pompy ciepła Vaillant świetnie współpracują z systemami fotowoltaicznymi – przy takim połączeniu koszty ogrzewania można ograniczyć prawie do zera. Urządzenia są łatwe w instalacji zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Oprócz doskonałych walorów technicznych ich niewątpliwym atutem są również niewielkie wymiary i atrakcyjny design.

Długowieczne pompy ciepła Vaillant zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pracować niezawodnie przez wiele lat. To bezpieczne, ekologiczne i bezobsługowe urządzenia, zapewniające niskie koszty eksploatacji i wysoką wydajność.

Pompy ciepła to inwestycja w przyszłość, która się opłaca.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia!

Działamy na terenie Katowic i miast ościennych (+30 km).

Kontakt: 884 049 149

Doświadczona kadra, kompleksowa obsługa, rozsądne ceny
Warto skorzystać z solidnych usług Solar – Energreen

Solar-energreen

ul. Czerwińskiego 6/207

40-123 Katowice

Szybki kontakt!
+
Wyślij!